Uncategorized

کنسرو و پوچ گربه از بهترین غذا هایی می باشد که می تواند در

Royal Canin Persian Adult Persian model, weight 85 grams رژیم غذایی این موجودات دوست داشتنی قرار بگیرد. پوچ در واقع یکی از بهترین غذا های گربه می باشد که در بسته بندی های مخصوص قرار گرفته است. البته پوچ غذا های تری است که اصطلاحا کنسرو گربه به آن سوپ گربه نیز گفته می شود. کنسرو نیز از دسته های غذای تر می باشد که با ترکیبات خاصی تشکیل شده اس
.

البته ممکن است در برخی مواقع ترکیبات کنسرو و پوچ گربه یکسان باشد، اما بسته بندی های آن متفاوت باشد. این غذا ها برای بیشتر نژاد های گربه مفید و مناسب هستند و می توانند مزیت های زیادی برای پت داشته باشند.

تفاوت های پوچ و کنسرو گربه

ترکیبات یک برند از کنسرو و پوچ گربه می تواند تا حدود زیادی به یک دیگر شباهت داشته باشد، اما ممکن است در برخی مواقع تفاوت های کمی باهم داشته باشند که آن دو را به دو محصول جداگانه تبدیل کند. در ادامه این مطلب می خواهیم به برخی از مواردی که کنسرو و پوچ گربه را از یک دیگر جدا کرده است اشاره کنیم.

۱. پوچ گربه در مقایسه با کنسرو گربه آبکی تر می باشد و درصد زیادی از آن را آب تشکیل داده است. به همین دلیل تامین کننده آب مورد نیاز بدن پت بوده و برای گربه هایی که عادت به خوردن آب ندارند بسیار مناسب است.

۲. اغلب پوچ های گربه درون سس قرار گرفته است و ژله ای و بسیار خوشمزه می باشد. این مسئله باعث می شود که پوچ به غذای لذیذی برای پت هایی نظیر گربه تبدیل شود.

۳. غذای کنسروی برای چندین وعده می باشد و پس از باز شدن باید حتما در یخچال نگه داری شود. اما پوچ گربه فقط برای یک وعده می باشد و پس از باز شدن بسته بندی می توانید آن را دور بیندازید.

۴. پوچ های گربه بر خلاف کنسرو گربه بسیار سبک می باشد و به راحتی قابل حمل است. در نتیجه می تواند به هنگام سفر و یا پیاده روی گزینه مناسبی باشد. همچنین پوچ احتیاجی به نگه داری در یخچال نداشته و به راحتی قابل استفاده می باشد.

۵. پوچ گربه دارای بافت سبک و نرم بوده که می تواند برای گربه های مریض و بچه گربه ها استفاده شود. همچنین گربه هایی که دندان ندارند نیز می توانند به راحتی و بدون هیچ مشکلی از آن مصرف کنند.

۶. پوچ گربه بسیار سریع هضم می شود و همه گربه ها حتی گربه های بد غذا نیز طعم و مزه آن را دوست دارند.

۷. پوچ گربه در مقایسه با کنسرو گربه دارای دوست داران بیشتری می باشد و از محبوبیت بالایی بهره مند است.

۸. پوچ گربه در مقایسه با کنسرو گربه دارای قیمت بالاتری می باشد و مقدار کم تری نیز غذا در آن وجود دارد. اما از نظر اقتصادی کنسرو گربه دارای مقدار بیشتری غذا بوده و قیمت آن نیز کم تر از پوچ گربه می باشد.

انواع کنسرو و پوچ گربه

کنسرو و پوچ گربه های بسیار زیادی در انواع مختلف و طعم های متفاوت وجود دارد که شما باید با توجه به سلیقه پت آن را تهیه کنید. این کنسرو ها و پوچ گربه در بسته بندی های متنوعی وجود دارند که ترکیبات آن ها نیز متفاوت است. در ادامه این مطلب می خواهیم برخی از انواع کنسرو ها و پوچ های گربه را به شما معرفی کنیم و توضیحاتی را در رابطه با آن ها به شما ارائه بدهیم.

۱. پوچ گربه برای گربه های عقیم شده:

رویال کنین بهترین برندی می باشد که این نوع پوچ گربه را به تولید می رساند. به علت این که ممکن است گربه های عقیم شده به بیماری های مجاری ادرار ابتلا پیدا کنند، مواد معدنی موجود در این محصول کاملا متعادل می‌باشد. همچنین استفاده از این محصول برای پت موجب سلامت دستگاه گوارش می شود.

۲. کنسرو گربه گورمت:

این محصول برای همه گربه های دوست داشتنی در هر سن و نژادی مناسب می باشد و دارای تاریخ انقضاء بلند مدت می باشد. از بزرگ ترین مزیت های این محصول می توان به استحکام استخوان ها و تقویت ماهیچه ها اشاره کرد. همچنین این محصول به هضم آسان غذا کمک های زیادی می کند.

۳. پوچ بچه گربه:

در این محصول اسید های آمینه بسیار زیادی وجود دارد و پروتئین برای رشد عضلات موجود می باشد. در پوچ بچه گربه، پروتئین و فیبر های بسیاری وجود داشته و بیشتر برای بچه گربه ها مناسب است.

۴. کنسرو غذای گربه دکتر کلادرز:

طعم های مختلفی از این محصول وجود دارد که محبوب ترین طعم آن گوشت و مرغ می باشد. این محصول بیشتر برای گربه هایی که دارای مشکلات گوارشی هستند مناسب می باشد و از باکیفیت ترین و درجه یک ترین ترکیبات اولیه تهیه شده است. از نقاط قوت این محصول تاریخ انقضاء بلند مدت آن می باشد.شما می توانید انواع محصولات ذکر شده را بهترین قیمت و بیشترین تنوع از پت شاپ پتیشا خریداری کنید.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts